KURUMSAL

ONUR RAYLI SİSTEM TEKNOLOJİLERİ

HAKKIMIZDA

2023 yılında Ankara merkezde uzman teknik kadrosu ile kurulan şirketimiz, ülkemizde hızla gelişmekte olan raylı sistemler sektöründe Hızlı Tren, Konvansiyonel ve YHT hatlar, metro, hafif raylı sistem ile raylı sistem hat projeleri, bakım – onarım – montaj, sarf malzeme, yedek parça, ray ekipman ve makineleri elektromekanik sistemlere yenilikçi mühendislik çözümler üretmekteyiz.

Ayrıca ithalat – ihracat, gümrükleme ve lojistik faaliyetlerimizle de raylı sistem sektöründeki ihtiyaçları karşılamaktayız.

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzu tek cümle ile özetlersek. Raylı sistem hatlarının tüm birimlerinde kullanılan ekipmanların tamamen yerli imkanlarla üretilmesini sağlamak. Müşteri ihtiyaçlarına uygun tasarımlar ile yenilikçi çözümler sunarak. Dışarıya bağımlı olmamak.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ’de hızlı bir şekilde gelişmekte olan raylı sistemler ağının ihtiyaçlarına çözüm üreterek  katkı vermektir. Demiryolu faaliyet alanında Elektrifikasyon,Sinyalizasyon, ve Telekomünikasyon sistemlerinde yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmak. Mühendislik ve teknik tecrübemiz ile yedek parça ve ekipmanları üretmek  sarf malzemeleri hızlı ve güvenli bir şekilde ithal etmek, raylı sistemler projelerine malzeme ve tedarik konusunda destek vermek. Demiryolu sektörünün gelişimine katkı sağlamaktır.

123

Matches

99

games won

105

goals

50

clubs

87

arenas

raylı sistemdeki ihtiyaçlarınız için